Whirpool-Atık Verileri

Belediyeler için güvenilir Hizmet

>> Kamuya özel hizmet paketleri sayesinde başarı

Şirketler için en iyi Hizmet

>> Her sorun için en doğru çözüm

Whirpool-Atık Verileri

TOPLAM ATIK YÖNETİMİ

Tehlikeli Atık Lojistiği

Belediyeler için güvenilir Hizmet

Şirketler için en iyi Hizmet

Şirketler için Hizmetler

Ticari ve Sanayii müşterilerimize çok geniş bir yelpazeden hizmet sunulmaktayız.  Daha fazlası için tıklayın

Hizmetlerimizi tamamen Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturuyoruz... Rutin uygulamalarımızda çevre bilincinin ve bu bilincin sürekliliği esastır.

Belediyeler için Hizmetler

Her belediyeye özel uluslararası kalitede hizmetler sunmaktayız.  Daha fazlası için tıklayın

Ambalaj Atıkları, Tehlikesiz ya da Tehlikeli Atıklar, kısacası tüm atıklarınız için Geri Dönüşüm, Geri Kazanım, Bertaraf ve daha fazlası...

REMONDIS Atık, geri dönüşüm ekonomisinin tüm alanlarında ultra modern ve kalite bilinci yüksek hizmet sunuyor. Yenilikçi fikirler ve en iyi teknolojilerle bele-diyeler ve şirketlere çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bizim asıl uzman-lık alanımız, ekolojik açıdan en doğru bertaraf ve ikincil hammaddelerin tekrar ekonomiye geri kazandırılmasıdır. Bu esnada kaynak ve çevre koruma daima en öncelikli konumuz olmaktadır.

Müşterİ Odaklı

Şirket ve Belediyeler arasında meslek dallarından bağımsız olarak geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Müşterilerimize ister belli bir alanda ister toplam atık yönetimi alanında hizmet sunalım hiç farketmez, tüm müşterilerimizi birinci sınıf danışmanlık konusunda ve engin tecrübelerimizden fayda-lanmaktadırlar. Türkiye geneline yayılmış şubelerimizde verimliliği yüksek, uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

REMONDIS Atık Şirket Yapısı

Başarı sadece iyi bir yapı ile mümkündür. Türkiye’deki şirketlerimiz REMONDIS Atık adı altında toplanmıştır.
daha fazla bilgi için

Tecrübe ile doğru yolda REMONDIS Türkiye’de

REMONDIS üç kıta üzerinde 29 Ülkede 500’ den fazla şubesi ile su ekonomisi ve geri dönüşüm ekonomisinin dünyada lider şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2007’ den beri de Türkiye’de. Ana şirketin gelenekleri doğrultusunda REMONDIS Atık olarak doğal kaynakların ekonomik ve etkin kullanımında uzman hizmetlere yatırım yapıyoruz.

hakkimizda_01.jpg