Üç kıtada 29 ülkede 500 şube – 2007’ den beri REMONDIS Türkiye’de de temsil edilmektedir.

Şirketiniz için Tek Elden Atık Yönetimi

REMONDIS ile çalışmak var iken, süreçleri güçleştirmek neden? Biz atıklarınızın tamamen yönetimini üstleniyoruz Böylelikle hem zamandan hem paradan tasarruf ederek, asıl işinize yoğunlaşabilirsiniz.


Basit prensip

Tesisinizde farklı atıklar oluşuyorsa, bunları da farklı şirketler tarafından bertaraf ettirmek zorunda değilsiniz. Çünkü birçok farklı hizmet sunan şirket demek, daha fazla yönetim maliyeti demek. Bu da işletmenizdeki süreçlerin yavaşlatılması demektir. REMONDIS ile yanınızda yalnızca tek yetkin ve güvenilir bir partneriniz var demektir. Biz gereksiz maliyetlerden kurtulmanıza ve giderlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.


Tesisinizde hangi türden atık oluşursa oluşsun, fark etmez, biz bu atıkların tek elden yönetimini sağlıyoruz.


Doğru ekipman ve araçların kullanılması

Biz size ayak uyduruyoruz. Duruma göre teçhizat seçimini yapıyor ve böylece müşteri odaklı ve hedefe endeksli çalışıyoruz. Bu esnada müşterilerimizin her biri için dünyaca sınanmış, emniyetli ve güvenilir teknolojileri kullanıyoruz.


Her müşteri için

Büyüklüğünden bağımsız olarak hizmetlerimizi bütün sanayi ve ticari müşterilerimize sunuyoruz. Otomobil ya da ilaç üreticileri, üretim firmaları veya kimya şirketleri: Bizim müşterilerimiz, atık yönetiminin tamamını kanunî yaptırımlar ve standartlara uygun olarak gerçekleştirdiğimizden emin olabilirler.