Üç kıtada 29 ülkede 500 şube – 2007’ den beri REMONDIS Türkiye’de de temsil edilmektedir.

Müşterilerimiz bizimle irtibata geçtiği anda eğitimli sürücülerimiz yola çıkıyorlar. Tehlikeli atıkların kanun ve yönetmeliklere uygun bir şekilde taşınmasını ve dolayısı ile bertaraf edilmesini sağlıyorlar.


Her şeyden önce güvenlik

Özellikle tehlikeli atıkların taşınması ve işlenmesi en yüksek güvenlik koşullarını gerektiriyor. Biz gerekli tüm önlemleri alıyor ve sadece iyi eğitilmiş sürücüleri birinci sınıf ekipman ile tesisinize gönderiyoruz. Buna en yeni teknik standartlarda ve en yüksek güvenlik standartlarına uyan araçlar da dâhil. 


Riskleri ortadan kaldırmak

Tehlikeli atıkların lojistiğinde güvenlik en büyük rolü oynuyor. Bu yüzden biz REMONDIS olarak sadece tüm güvenlik standartlarını uygulamakla kalmayıp daha fazlasını bile sunuyoruz. Tehlikeli atıkların serbest ulaşılabilir şekilde depolanması yasak olduğu için doğrudan bulundukları yerde kayıtları tutularak uluslararası yaptırımlar doğrultusunda bertaraf noktalarına taşıyoruz. 


Kalite ile hedefe ulaşmak

Çalışanlarımız iyi  eğitim görmüş ve tehlikeli atıkların taşınması konusunda uzman kişilerdir. Bu hizmet için ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun lisanslı araçları kullanıyoruz. Özel araçlarımızın her biri uluslararası standartlar gereği GPRS'e sahiptir ki müşterilerimiz her an atıklarının yerlerini takip edebilmektedirler. Böylelikle en verimli ve çabuk şekilde bize verdiğiniz görevi yerine getirebileceğimizi garanti ediyoruz. Konteyner sistemlerimizin hepsinin DIN standartlarına uygunluğu ve ilgili lisanslarımız  bizi her türden tehlikeli atık taşımaya uzman yapıyor. 


Tehlikeli sıvılar kullanılmış. Floresan tüpleri ya da aküler ile aynı şekilde bertaraf edilemiyorlar.