Biz bütün endüstri için varız - büyüklük ve meslek dallarından bağımsız olarak.

Tespit Bertaraf Geri kazanım
En yüksek seviyede hizmetler

Endüstriyel müşterilerimizin, atıklarının bertarafı ile uğraşmaktan daha önemli işleri mevcut. Bu yüzdendir ki REMONDIS Atık, onların tüm atık sorunlarını üstlenmektedir. Hizmetlerimizin çok yönlülüğü ve kalitesi aynı zamanda uluslararası tecrübemiz, bizi farklı sanayi dallarından şirketler için güçlü bir ortak kılıyor. 


Bize bırakın

Endüstriyel müşterilerimize sunduğumuz hizmetin içinde bütün atık çeşitlerinin, profesyonel şekilde tespiti, bertarafı ve geri kazanımı da bulunmaktadır. Toplam Atık Yönetimi, tehlikeli atıkların güvenli lojistiği, güçlü uzmanlık bilgisi ile çevre danışmanlığı ve sistemli tesis yönetim hizmetlerimizden siz de faydalanın. Lisanslı, güvenilir ve en iyi teçhizatlı araçlarımızla müşterilerimizin üretimleri esnasında oluşan tehlikeli atıklar konusunda da hizmet veriyoruz.


Geniş Hizmet Yelpazesi

Toplam Atık Yönetimi'nde  tesiste oluşan atıkları, tehlikeli atıklar dahil kusursuz yönetiyoruz. Sorunsuz işleyen taşıma sistemimiz bu konuda bize yardımcı olmakta. Bu yüzden pazara uygun Tehlikeli atıkların lojistiği konusunda da hizmet yelpazemizde çözümlerimiz mevcut. Bu çekirdek hizmetlerimizi profesyonel  Çevre danışmanlığı ve özenli bir Tesis yönetimi ile tamamlıyoruz. Müşterilerimiz bu sebepten bize sonsuz güvenebilirler.